BME-Roadshow PÁSZTÓ

A Mikszáth Kálmán Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola november 24-én egy egész napos rendezvény keretében tartotta meg diákjai számára az idei pályaorientációs napját. A tájékoztatóra több felsőoktatási intézmény kapott meghívót, akik közel egy órás előadásban mutathatták be az intézményüket. Az érdeklődő diákok személyes beszélgetésen is részt vehettek az intézmények képviselőivel.
A BME-t Dr. Hornyánszky Gábor, egyetemi docens, rektori megbízott, a pályázat szakmai vezetője képviselte, aki részletesen bemutatta az egyetem 8 karát, a továbbtanulási lehetőségeket valamint az egyetemi élet számos jellemzőjét és a BME által kínált lehetőségeket.. Ezután személyesen beszélgetésre is sor került a népes, érdeklődő hallgatósággal.

2017-11-24

Pásztó